(Created page with "draft") |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable sortable" | |||
!ODS Code | |||
!Organisation Name | |||
!Locality | |||
|- | |||
|E84051 | |||
|STANLEY CORNER MEDICAL CENTRE | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E84063 | |||
|LANCELOT MEDICAL CENTRE | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E84663 | |||
|KENTON BRIDGE MEDICAL CENTRE - DR RAJA | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E84709 | |||
|WEMBLEY PARK DRIVE MEDICAL CENTRE | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E86007 | |||
|HAREFIELD PRACTICE | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E86028 | |||
|EASTBURY SURGERY | |||
|NWL | |||
|- | |||
|F82001 | |||
|Halbutt St. Surgery | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F82003 | |||
|DR M FATEH'S PRACTICE | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F82010 | |||
|Peterfield Surgery | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F82013 | |||
|Western Road Medical Centre | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F82015 | |||
|Hedgemans Surgery | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F82016 | |||
|Central Park Surgery | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F82017 | |||
|St Albans Surgery | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F82018 | |||
|Barking Medical Group | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F82022 | |||
|The Rosewood Medical Centre | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F82038 | |||
|Valence Medical Centre | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F82610 | |||
|Primary Healthcare Centre (Dr Gupta) | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F82661 | |||
|GREEN LANE SURGERY | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F82671 | |||
|Straight Road Doctors Surgery | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F82679 | |||
|DR DP SHAH'S PRACTICE | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F84004 | |||
|MARKET STREET HEALTH GROUP | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F84017 | |||
|Star Lane Medical Centre | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F86009 | |||
|The Palms Medical Centre | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F86010 | |||
|FULLWELL CROSS MED. CTR. | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F86028 | |||
|Chadwell Heath Surgery | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F86057 | |||
|THE WILLOWS PRACTICE | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F86698 | |||
|Cranbrook Surgery | |||
|NEL | |||
|- | |||
|G83002 | |||
|THE WESTWOOD SURGERY | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G83004 | |||
|BARNARD MEDICAL GROUP | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G83028 | |||
|BEXLEY GROUP PRACTICE | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G83030 | |||
|ALL SAINTS MEDICAL CENTRE PMS | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G83049 | |||
|LYNDHURST ROAD MEDICAL CENTRE | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G83052 | |||
|BELVEDERE MEDICAL CENTRE | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G83057 | |||
|WOODLANDS SURGERY | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G83065 | |||
|BURNEY STREET PMS | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G83066 | |||
|SIDCUP MEDICAL CENTRE | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G83647 | |||
|MOSTAFA PMS | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G84009 | |||
|FAMILY SURGERY | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G84011 | |||
|EDEN PARK SURGERY | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G84018 | |||
|CORNERWAYS SURGERY | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G84024 | |||
|BROMLEY COMMON PRACTICE | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G84028 | |||
|ST JAMES' PRACTICE | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G84035 | |||
|TUDOR WAY SURGERY | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G85004 | |||
|THE JENNER PRACTICE | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G85006 | |||
|THE ACORN & GAUMONT HOUSE SURGERY | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G85046 | |||
|LEE ROAD SURGERY | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G85089 | |||
|HONOR OAK GROUP PRACTICE | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G85120 | |||
|TRIANGLE GROUP PRACTICE | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G85623 | |||
|BERMONDSEY SPA MEDICAL CENTRE | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G85674 | |||
|GRAFTON SQUARE SURGERY | |||
|SEL | |||
|- | |||
|Y02222 | |||
|THE TRINITY MEDICAL CENTRE | |||
|SEL | |||
|- | |||
|Y02987 | |||
|THE LOXFORD PRACTICE | |||
|NEL | |||
|} |
Latest revision as of 11:22, 26 April 2021
ODS Code | Organisation Name | Locality |
---|---|---|
E84051 | STANLEY CORNER MEDICAL CENTRE | NWL |
E84063 | LANCELOT MEDICAL CENTRE | NWL |
E84663 | KENTON BRIDGE MEDICAL CENTRE - DR RAJA | NWL |
E84709 | WEMBLEY PARK DRIVE MEDICAL CENTRE | NWL |
E86007 | HAREFIELD PRACTICE | NWL |
E86028 | EASTBURY SURGERY | NWL |
F82001 | Halbutt St. Surgery | NEL |
F82003 | DR M FATEH'S PRACTICE | NEL |
F82010 | Peterfield Surgery | NEL |
F82013 | Western Road Medical Centre | NEL |
F82015 | Hedgemans Surgery | NEL |
F82016 | Central Park Surgery | NEL |
F82017 | St Albans Surgery | NEL |
F82018 | Barking Medical Group | NEL |
F82022 | The Rosewood Medical Centre | NEL |
F82038 | Valence Medical Centre | NEL |
F82610 | Primary Healthcare Centre (Dr Gupta) | NEL |
F82661 | GREEN LANE SURGERY | NEL |
F82671 | Straight Road Doctors Surgery | NEL |
F82679 | DR DP SHAH'S PRACTICE | NEL |
F84004 | MARKET STREET HEALTH GROUP | NEL |
F84017 | Star Lane Medical Centre | NEL |
F86009 | The Palms Medical Centre | NEL |
F86010 | FULLWELL CROSS MED. CTR. | NEL |
F86028 | Chadwell Heath Surgery | NEL |
F86057 | THE WILLOWS PRACTICE | NEL |
F86698 | Cranbrook Surgery | NEL |
G83002 | THE WESTWOOD SURGERY | SEL |
G83004 | BARNARD MEDICAL GROUP | SEL |
G83028 | BEXLEY GROUP PRACTICE | SEL |
G83030 | ALL SAINTS MEDICAL CENTRE PMS | SEL |
G83049 | LYNDHURST ROAD MEDICAL CENTRE | SEL |
G83052 | BELVEDERE MEDICAL CENTRE | SEL |
G83057 | WOODLANDS SURGERY | SEL |
G83065 | BURNEY STREET PMS | SEL |
G83066 | SIDCUP MEDICAL CENTRE | SEL |
G83647 | MOSTAFA PMS | SEL |
G84009 | FAMILY SURGERY | SEL |
G84011 | EDEN PARK SURGERY | SEL |
G84018 | CORNERWAYS SURGERY | SEL |
G84024 | BROMLEY COMMON PRACTICE | SEL |
G84028 | ST JAMES' PRACTICE | SEL |
G84035 | TUDOR WAY SURGERY | SEL |
G85004 | THE JENNER PRACTICE | SEL |
G85006 | THE ACORN & GAUMONT HOUSE SURGERY | SEL |
G85046 | LEE ROAD SURGERY | SEL |
G85089 | HONOR OAK GROUP PRACTICE | SEL |
G85120 | TRIANGLE GROUP PRACTICE | SEL |
G85623 | BERMONDSEY SPA MEDICAL CENTRE | SEL |
G85674 | GRAFTON SQUARE SURGERY | SEL |
Y02222 | THE TRINITY MEDICAL CENTRE | SEL |
Y02987 | THE LOXFORD PRACTICE | NEL |