(Created page with "draft") |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable sortable" | |||
!ODS Code | |||
!Organisation Name | |||
!Locality | |||
|- | |||
|E84647 | |||
|KENTON CLINIC | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E84658 | |||
|ASPRI MEDICAL CENTRE | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E84676 | |||
|HEADSTONE LANE MEDICAL CENTRE | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E86029 | |||
|CEDAR BROOK PRACTICE | |||
|NWL | |||
|- | |||
|F82009 | |||
|North Street Medical Care | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F82012 | |||
|FIVE ELMS MEDICAL PRACTICE | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F82027 | |||
|Faircross Health Centre | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F82031 | |||
|Dr Sanomi and Dr Olajide | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F82051 | |||
|Laburnum Health Centre | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F82604 | |||
|Marks Gate HC (Dr Kashyap & Partners) | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F82609 | |||
|Dr PM Patel Suttons Avenue Surgery | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F82612 | |||
|The Surgery (White House Surgery) | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F82627 | |||
|Rainham Health Centre | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F82638 | |||
|MODERN MEDICAL CENTRE | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F82642 | |||
|Gables Surgery | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F82678 | |||
|DR KM ALKAISY PRACTICE | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F86007 | |||
|THE FOREST EDGE PRACTICE | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F86012 | |||
|Rydal | |||
|NEL | |||
|- | |||
|G83018 | |||
|LAKESIDE MEDICAL | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G83019 | |||
|PLUMSTEAD H/C PMS | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G83029 | |||
|PLAS MEDDYG SURGERY | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G83037 | |||
|BULBANKS MEDICAL CENTRE | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G83046 | |||
|BURSTED WOOD SURGERY | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G83047 | |||
|STATION ROAD SURGERY | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G83053 | |||
|BEXLEY MEDICAL GROUP | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G83060 | |||
|GLYNDON PMS | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G83630 | |||
|RIVERSIDE SURGERY | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G83642 | |||
|CRAYFORD TOWN SURGERY | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G84001 | |||
|SOUTH VIEW PARTNERSHIP | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G84027 | |||
|ELM HOUSE SURGERY | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G84624 | |||
|ANERLEY SURGERY | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G85028 | |||
|STOCKWELL GROUP PRACTICE | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G85039 | |||
|PAXTON GREEN GROUP PRACTICE | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G85086 | |||
|THE SOUTH LAMBETH RD PRACTICE | |||
|SEL | |||
|- | |||
|Y01280 | |||
|Shifa Medical Centre | |||
|NEL | |||
|- | |||
|Y02811 | |||
|CATOR MEDICAL CENTRE | |||
|SEL | |||
|- | |||
|Y03296 | |||
|CLOVER HEALTH CENTRE | |||
|SEL | |||
|- | |||
|Y03755 | |||
|GREENWICH PENINSULA | |||
|SEL | |||
|} |
Latest revision as of 11:20, 26 April 2021
ODS Code | Organisation Name | Locality |
---|---|---|
E84647 | KENTON CLINIC | NWL |
E84658 | ASPRI MEDICAL CENTRE | NWL |
E84676 | HEADSTONE LANE MEDICAL CENTRE | NWL |
E86029 | CEDAR BROOK PRACTICE | NWL |
F82009 | North Street Medical Care | NEL |
F82012 | FIVE ELMS MEDICAL PRACTICE | NEL |
F82027 | Faircross Health Centre | NEL |
F82031 | Dr Sanomi and Dr Olajide | NEL |
F82051 | Laburnum Health Centre | NEL |
F82604 | Marks Gate HC (Dr Kashyap & Partners) | NEL |
F82609 | Dr PM Patel Suttons Avenue Surgery | NEL |
F82612 | The Surgery (White House Surgery) | NEL |
F82627 | Rainham Health Centre | NEL |
F82638 | MODERN MEDICAL CENTRE | NEL |
F82642 | Gables Surgery | NEL |
F82678 | DR KM ALKAISY PRACTICE | NEL |
F86007 | THE FOREST EDGE PRACTICE | NEL |
F86012 | Rydal | NEL |
G83018 | LAKESIDE MEDICAL | SEL |
G83019 | PLUMSTEAD H/C PMS | SEL |
G83029 | PLAS MEDDYG SURGERY | SEL |
G83037 | BULBANKS MEDICAL CENTRE | SEL |
G83046 | BURSTED WOOD SURGERY | SEL |
G83047 | STATION ROAD SURGERY | SEL |
G83053 | BEXLEY MEDICAL GROUP | SEL |
G83060 | GLYNDON PMS | SEL |
G83630 | RIVERSIDE SURGERY | SEL |
G83642 | CRAYFORD TOWN SURGERY | SEL |
G84001 | SOUTH VIEW PARTNERSHIP | SEL |
G84027 | ELM HOUSE SURGERY | SEL |
G84624 | ANERLEY SURGERY | SEL |
G85028 | STOCKWELL GROUP PRACTICE | SEL |
G85039 | PAXTON GREEN GROUP PRACTICE | SEL |
G85086 | THE SOUTH LAMBETH RD PRACTICE | SEL |
Y01280 | Shifa Medical Centre | NEL |
Y02811 | CATOR MEDICAL CENTRE | SEL |
Y03296 | CLOVER HEALTH CENTRE | SEL |
Y03755 | GREENWICH PENINSULA | SEL |