(Created page with "Draft") |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | |||
!ODS Code | |||
!Organisation Name | |||
!Locality | |||
|- | |||
|E84003 | |||
|PREMIER MEDICAL CENTRE | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E84005 | |||
|KINGS ROAD SURGERY | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E84009 | |||
|ENDERLEY ROAD MEDICAL CENTRE | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E84012 | |||
|Mapesbury Medical Group | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E84020 | |||
|JAI MEDICAL CENTRE BRENT | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E84022 | |||
|ROXBOURNE MEDICAL CENTRE | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E84039 | |||
|HONEYPOT MEDICAL CENTRE | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E84044 | |||
|THE NORTHWICK SURGERY | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E84049 | |||
|BRAMPTON HEALTH CENTRE | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E84053 | |||
|HATCH END MEDICAL CENTRE | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E84057 | |||
|THE STANMORE MEDICAL CENTRE | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E84066 | |||
|HAZELDENE MEDICAL CENTRE | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E84068 | |||
|THE RIDGEWAY SURGERY | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E84075 | |||
|HARNESS HARROW PRACTICE | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E84601 | |||
|KENTON BRIDGE MEDICAL CENTRE DR GOLDEN | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E84637 | |||
|HILLTOP MEDICAL PRACTICE | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E84645 | |||
|PARK ROYAL MEDICAL PRACTICE | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E84653 | |||
|ZAIN MEDICAL CENTRE | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E84678 | |||
|PRESTON MEDICAL CENTRE | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E84684 | |||
|THE TUDOR HOUSE MEDICAL CENTRE | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E84685 | |||
|SUDBURY SURGERY | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E84699 | |||
|KINGS EDGE MEDICAL CENTRE | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E84704 | |||
|ST.GEORGES MEDICAL CENTRE | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E86017 | |||
|HAYES MEDICAL CENTRE | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E86036 | |||
|HILLINGDON HEALTH CENTRE | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E86605 | |||
|LADYGATE LANE MEDICAL PRACTICE | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E86619 | |||
|WALLASEY MEDICAL CENTRE | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E86625 | |||
|KINCORA DOCTORS SURGERY | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E86629 | |||
|DR MLR SIDDIQUI'S PRACTICE | |||
|NWL | |||
|- | |||
|E86640 | |||
|SOUTHCOTE CLINIC | |||
|NWL | |||
|- | |||
|F82007 | |||
|THE GREEN WOOD PRACTICE | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F82008 | |||
|Maylands Health Care | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F82039 | |||
|DR P & S POOLOGANATHAN | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F82042 | |||
|King Edwards Medical Group | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F82619 | |||
|HARLOW ROAD SURGERY | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F82624 | |||
|Dr John O'Moore | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F82647 | |||
|DR R CHIBBER'S PRACTICE | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F82648 | |||
|Ingrebourne Medical Centre | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F82670 | |||
|Dr Jabbar's Surgery | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F83048 | |||
|Brunswick Medical Centre | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F84003 | |||
|Lower Clapton Group Practice | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F84008 | |||
|Barton House Group Practice | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F84033 | |||
|Somerford Grove Practice | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F84038 | |||
|BEECHWOOD MEDICAL CENTRE | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F84041 | |||
|Dr Tahalani and Partners | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F84050 | |||
|BOLEYN MEDICAL CENTRE | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F84053 | |||
|GREENGATE MEDICAL CENTRE | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F84072 | |||
|De Beauvoir Surgery | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F84074 | |||
|Wordsworth Health Centre | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F84080 | |||
|GADHVI PRACTICE | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F84086 | |||
|DR N DRIVER AND PARTNERS | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F84111 | |||
|Abbey Road Medical Practice | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F84115 | |||
|The Statham Grove Surgery | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F84119 | |||
|The Heron Practice | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F84632 | |||
|Greenhouse | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F84669 | |||
|NEWHAM MEDICAL CENTRE | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F84692 | |||
|THE HOXTON SURGERY | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F84716 | |||
|Allerton Road Medical Centre | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F84730 | |||
|DR PCL KNIGHT | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F84742 | |||
|THE SUMMIT PRACTICE | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F86006 | |||
|Seymour Medical Centre | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F86022 | |||
|ILFORD MEDICAL CENTRE | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F86036 | |||
|The Allum Medical Centre | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F86081 | |||
|Kenwood Medical Centre | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F86086 | |||
|Dr Dhital Practice | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F86087 | |||
|Goodmayes Medical Centre | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F86607 | |||
|Addison Road Medical Practice | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F86637 | |||
|Seven Kings Practice | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F86641 | |||
|The Shrubberies Medical Centre | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F86644 | |||
|WALTHAM FOREST COMM & FAM HTH SERV LTD | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F86691 | |||
|Clayhall Group Practice | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F86696 | |||
|Francis Road Medical Centre | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F86707 | |||
|Fencepiece Road Medical Centre | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F86708 | |||
|Claremont Medical Centre | |||
|NEL | |||
|- | |||
|F86731 | |||
|Aldersbrook Medical Centre | |||
|NEL | |||
|- | |||
|G84003 | |||
|LINKS MEDICAL PRACTICE | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G84013 | |||
|ST MARY CRAY PRACTICE | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G84020 | |||
|CHELSFIELD SURGERY | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G84032 | |||
|KNOLL MEDICAL PRACTICE | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G84033 | |||
|PICKHURST SURGERY | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G84039 | |||
|NORHEADS LANE SURGERY | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G84604 | |||
|HIGHLAND ROAD SURGERY | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G84621 | |||
|WHITEHOUSE SURGERY | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G84625 | |||
|OAKFIELD SURGERY | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G85003 | |||
|BELMONT HILL SURGERY | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G85011 | |||
|CLAPHAM FAMILY PRACTICE | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G85022 | |||
|NORTH WOOD GROUP PRACTICE | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G85025 | |||
|BRIXTON HILL GROUP PRACTICE | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G85038 | |||
|ST JOHNS MEDICAL CENTRE | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G85041 | |||
|PALACE ROAD SURGERY | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G85044 | |||
|VALLEY ROAD SURGERY | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G85052 | |||
|OLD KENT ROAD SURGERY | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G85057 | |||
|DOWNHAM FAMILY MEDICAL PRACTICE | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G85076 | |||
|New Cross Health Centre | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G85084 | |||
|PENROSE SURGERY | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G85085 | |||
|GROVE MEDICAL CENTRE | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G85102 | |||
|THE VAUXHALL SURGERY | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G85104 | |||
|ICO HEALTH GROUP | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G85114 | |||
|WELLS PARK PRACTICE | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G85123 | |||
|BINFIELD ROAD SURGERY | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G85124 | |||
|BELLINGHAM GREEN SURGERY | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G85129 | |||
|THE DEERBROOK SURGERY | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G85138 | |||
|ALBION STREET GROUP PRACTICE | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G85662 | |||
|THE STREATHAM HILL GROUP PRACTICE | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G85708 | |||
|DR CURRAN & PARTNERS | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G85716 | |||
|OAKVIEW FAMILY PRACTICE | |||
|SEL | |||
|- | |||
|G85727 | |||
|NIGHTINGALE SURGERY | |||
|SEL | |||
|- | |||
|Y00206 | |||
|BURNLEY PRACTICE | |||
|NWL | |||
|- | |||
|Y00352 | |||
|HESA MEDICAL CENTRE | |||
|NWL | |||
|- | |||
|Y00542 | |||
|WOODLANDS PRACTICE | |||
|SEL | |||
|- | |||
|Y01090 | |||
|SMS MEDICAL PRACTICE | |||
|NWL | |||
|- | |||
|Y01719 | |||
|BROAD STREET MEDICAL CENTRE | |||
|NEL | |||
|- | |||
|Y01795 | |||
|Oval Road Practice | |||
|NEL | |||
|- | |||
|Y02928 | |||
|Albert Road Surgery | |||
|NEL | |||
|- | |||
|Y03049 | |||
|Spring Hill Practice | |||
|NEL | |||
|- | |||
|Y06113 | |||
|QHS GP CARE HOME SERVICE | |||
|SEL | |||
|} |
Revision as of 11:08, 26 April 2021
ODS Code | Organisation Name | Locality |
---|---|---|
E84003 | PREMIER MEDICAL CENTRE | NWL |
E84005 | KINGS ROAD SURGERY | NWL |
E84009 | ENDERLEY ROAD MEDICAL CENTRE | NWL |
E84012 | Mapesbury Medical Group | NWL |
E84020 | JAI MEDICAL CENTRE BRENT | NWL |
E84022 | ROXBOURNE MEDICAL CENTRE | NWL |
E84039 | HONEYPOT MEDICAL CENTRE | NWL |
E84044 | THE NORTHWICK SURGERY | NWL |
E84049 | BRAMPTON HEALTH CENTRE | NWL |
E84053 | HATCH END MEDICAL CENTRE | NWL |
E84057 | THE STANMORE MEDICAL CENTRE | NWL |
E84066 | HAZELDENE MEDICAL CENTRE | NWL |
E84068 | THE RIDGEWAY SURGERY | NWL |
E84075 | HARNESS HARROW PRACTICE | NWL |
E84601 | KENTON BRIDGE MEDICAL CENTRE DR GOLDEN | NWL |
E84637 | HILLTOP MEDICAL PRACTICE | NWL |
E84645 | PARK ROYAL MEDICAL PRACTICE | NWL |
E84653 | ZAIN MEDICAL CENTRE | NWL |
E84678 | PRESTON MEDICAL CENTRE | NWL |
E84684 | THE TUDOR HOUSE MEDICAL CENTRE | NWL |
E84685 | SUDBURY SURGERY | NWL |
E84699 | KINGS EDGE MEDICAL CENTRE | NWL |
E84704 | ST.GEORGES MEDICAL CENTRE | NWL |
E86017 | HAYES MEDICAL CENTRE | NWL |
E86036 | HILLINGDON HEALTH CENTRE | NWL |
E86605 | LADYGATE LANE MEDICAL PRACTICE | NWL |
E86619 | WALLASEY MEDICAL CENTRE | NWL |
E86625 | KINCORA DOCTORS SURGERY | NWL |
E86629 | DR MLR SIDDIQUI'S PRACTICE | NWL |
E86640 | SOUTHCOTE CLINIC | NWL |
F82007 | THE GREEN WOOD PRACTICE | NEL |
F82008 | Maylands Health Care | NEL |
F82039 | DR P & S POOLOGANATHAN | NEL |
F82042 | King Edwards Medical Group | NEL |
F82619 | HARLOW ROAD SURGERY | NEL |
F82624 | Dr John O'Moore | NEL |
F82647 | DR R CHIBBER'S PRACTICE | NEL |
F82648 | Ingrebourne Medical Centre | NEL |
F82670 | Dr Jabbar's Surgery | NEL |
F83048 | Brunswick Medical Centre | NEL |
F84003 | Lower Clapton Group Practice | NEL |
F84008 | Barton House Group Practice | NEL |
F84033 | Somerford Grove Practice | NEL |
F84038 | BEECHWOOD MEDICAL CENTRE | NEL |
F84041 | Dr Tahalani and Partners | NEL |
F84050 | BOLEYN MEDICAL CENTRE | NEL |
F84053 | GREENGATE MEDICAL CENTRE | NEL |
F84072 | De Beauvoir Surgery | NEL |
F84074 | Wordsworth Health Centre | NEL |
F84080 | GADHVI PRACTICE | NEL |
F84086 | DR N DRIVER AND PARTNERS | NEL |
F84111 | Abbey Road Medical Practice | NEL |
F84115 | The Statham Grove Surgery | NEL |
F84119 | The Heron Practice | NEL |
F84632 | Greenhouse | NEL |
F84669 | NEWHAM MEDICAL CENTRE | NEL |
F84692 | THE HOXTON SURGERY | NEL |
F84716 | Allerton Road Medical Centre | NEL |
F84730 | DR PCL KNIGHT | NEL |
F84742 | THE SUMMIT PRACTICE | NEL |
F86006 | Seymour Medical Centre | NEL |
F86022 | ILFORD MEDICAL CENTRE | NEL |
F86036 | The Allum Medical Centre | NEL |
F86081 | Kenwood Medical Centre | NEL |
F86086 | Dr Dhital Practice | NEL |
F86087 | Goodmayes Medical Centre | NEL |
F86607 | Addison Road Medical Practice | NEL |
F86637 | Seven Kings Practice | NEL |
F86641 | The Shrubberies Medical Centre | NEL |
F86644 | WALTHAM FOREST COMM & FAM HTH SERV LTD | NEL |
F86691 | Clayhall Group Practice | NEL |
F86696 | Francis Road Medical Centre | NEL |
F86707 | Fencepiece Road Medical Centre | NEL |
F86708 | Claremont Medical Centre | NEL |
F86731 | Aldersbrook Medical Centre | NEL |
G84003 | LINKS MEDICAL PRACTICE | SEL |
G84013 | ST MARY CRAY PRACTICE | SEL |
G84020 | CHELSFIELD SURGERY | SEL |
G84032 | KNOLL MEDICAL PRACTICE | SEL |
G84033 | PICKHURST SURGERY | SEL |
G84039 | NORHEADS LANE SURGERY | SEL |
G84604 | HIGHLAND ROAD SURGERY | SEL |
G84621 | WHITEHOUSE SURGERY | SEL |
G84625 | OAKFIELD SURGERY | SEL |
G85003 | BELMONT HILL SURGERY | SEL |
G85011 | CLAPHAM FAMILY PRACTICE | SEL |
G85022 | NORTH WOOD GROUP PRACTICE | SEL |
G85025 | BRIXTON HILL GROUP PRACTICE | SEL |
G85038 | ST JOHNS MEDICAL CENTRE | SEL |
G85041 | PALACE ROAD SURGERY | SEL |
G85044 | VALLEY ROAD SURGERY | SEL |
G85052 | OLD KENT ROAD SURGERY | SEL |
G85057 | DOWNHAM FAMILY MEDICAL PRACTICE | SEL |
G85076 | New Cross Health Centre | SEL |
G85084 | PENROSE SURGERY | SEL |
G85085 | GROVE MEDICAL CENTRE | SEL |
G85102 | THE VAUXHALL SURGERY | SEL |
G85104 | ICO HEALTH GROUP | SEL |
G85114 | WELLS PARK PRACTICE | SEL |
G85123 | BINFIELD ROAD SURGERY | SEL |
G85124 | BELLINGHAM GREEN SURGERY | SEL |
G85129 | THE DEERBROOK SURGERY | SEL |
G85138 | ALBION STREET GROUP PRACTICE | SEL |
G85662 | THE STREATHAM HILL GROUP PRACTICE | SEL |
G85708 | DR CURRAN & PARTNERS | SEL |
G85716 | OAKVIEW FAMILY PRACTICE | SEL |
G85727 | NIGHTINGALE SURGERY | SEL |
Y00206 | BURNLEY PRACTICE | NWL |
Y00352 | HESA MEDICAL CENTRE | NWL |
Y00542 | WOODLANDS PRACTICE | SEL |
Y01090 | SMS MEDICAL PRACTICE | NWL |
Y01719 | BROAD STREET MEDICAL CENTRE | NEL |
Y01795 | Oval Road Practice | NEL |
Y02928 | Albert Road Surgery | NEL |
Y03049 | Spring Hill Practice | NEL |
Y06113 | QHS GP CARE HOME SERVICE | SEL |